Kognityvinio ugdymo programos

Mokykloje ir universitete mums svarbus sėkmingas mokymasis, darbe- sėkmingas darbas ar karjera, vyresniame amžiuje- kaip įveikti su amžiumi atsirančius kognityvinius sunkumus ar kaip išlikti sveikam, kaip išlaikyti sveiką, aštrų ir imlų protą kiek galima ilgiau. 

Šiemet susitiksime ne tik su mokiniais, bet lauksime ir dirbančiųjų, kurie nori lavinti savo intelektinius gebėjimus. Lauksime ir vyresnio amžiaus programos dalyvių, besirūpinančių su amžiumi besikeičiančiais gebėjimais, kuriems rūpi ne tik kūno, bet ir proto treniruotės, ne tik kūno, bet ir kognityvinė, mūsų proto sveikata. 

Kognityvinio ugdymo programa mokiniams

Ar kada susimąstėte, kad mokymasis kaip ir eismas mieste turi savas taisykles. Norint pasiekti  savo kelionės tikslą, kaip ir mokantis galima ilgai  ,,stovėti kamščiuose‘‘,  mokymąsi kaip ir kelionę, galima susiplanuoti, galima surasti greitesnius ir trumpesnius kelius, o savo kelionės, kaip ir mokymosi tikslą,  pasiekti daug greičiau  ir lengviau.

Kognityvinio ugdymo programos mokiniams tikslas- mokytis pagrindinių efektyvaus mokymosi  ir mąstymo taisyklių, principų  ir strategijų taikant Feuersteino kogityvinio ugdymo programų (Izraelis) užduotis ir mokymą. 

Mokymų metu mokiniai  sužinos ir mokysis taikyti efektyvias duomenų rinkimo, planavimo,   problemų sprendimo ir  loginio mąstymo, efektyvaus įsiminimo, komunikacijos ir atsakinėjimo strategijas.

 

9 savaitės – 9 paskaitos- 9 nuotoliniai užsiėmimai ir pratybos

Mokymų pradžia  (2- 4 kl.)  2023-10- 21   12  val. (šeštadienis)

Mokymų pradžia  (5 – 8 kl.)  2023-10- 21  13  val. (šeštadienis)

Mokymų pradžia  (9-12  kl.)  2023-10-21  14 val.  (šeštadienis)

 

Viso kurso kaina  – 180 Eur.

Kognityvinio ugdymo programa 18+

Sėkmingam darbui ir užduočių atlikimui svarbų vaidmenį vaidina intelektiniai gebėjimai, gebėjimai spręsti problemas, greitai mokytis, mąstyti ir samprotauti.  Gebant greitai ir efektyviai analizuoti problemas bei rasti tinkamus sprendimus, veikla tampa produktyvesnė ir efektyvesnė. Gerai išlavėję kognityviniai gebėjimai taip pat leidžia lengviau įsisavinti ir  naują informaciją bei įgūdžius, o tai yra svarbu nuolat besikeičiančioje darbo aplinkoje.

 

Šių mokymų metu mokymų dalyviai geriau pažins silpnąsias ir stipriąsias savo kognityvinės veiklos sritis, išmoks efektyvių dėmesio, suvokimo, mąstymo, mokymosi, atminties sunkumų įveikos strategijų ir jas praktikuosis naudojant Feuersteino kogityvinio ugdymo programos užduotis ir mokymą. 

 

Kognityvinė treniruotė naudinga ir tiems, kurie nori  geriau pasiruošti ir išlaikyti bendrųjų gebėjimų testus į valstybės tarnybą ar ES institucijas.

 

6 savaitės – 6 įrašytos paskaitos- 6 nuotoliniai užsiėmimai ir pratybos.

Mokymų pradžia: 2023-11-07, 19 val. (antradienis)

 

Viso kurso kaina  –  180 Eur.

Kognityvinio ugdymo programa 50+

Su amžiumi vykstantys kognityviniai pokyčiai neturėtų žymiau trukdyti  profesiniam ir asmeniniam gyvenimui, tačiau jau sulaukus 40 m. didžiajai daliai dirbančiųjų atsiranda žymesni kognityviniai pokyčiai, jų mokymasis, problemų sprendimas ir užduočių atlikimas trunka vis ilgiau, o kartu neretai didėja nepasitikėjimas ar nepasitenkinimas savimi bei savo gebėjimais, o kartu ir galimybėmis.

Šių mokymų metu mokymų dalyviai sužinos, kaip  su amžiumi keičiasi mūsų protiniai gebėjimai, kas lemia atsirandančius iššūkius ir sunkumus, pažins silpnąsias ir stipriąsias savo kognityvinės veiklos sritis, išmoks efektyvių dėmesio, suvokimo, mąstymo, mokymosi, atminties sunkumų įveikos strategijų ir jas praktikuosis naudojant Feuersteino kognityvinio ugdymo programos užduotis ir mokymą.   

Programa siekiama lavinti ne tik vyresnio amžiaus žmonių kognityvinius gebėjimus, bet ir mąstymo lankstumą, gebėjimą prisitaikyti prie greitai kintančių gyvenimo situacijų ir taip išlaikyti  protinius gebėjimus ir  sveikatą sėkmingam darbui bei kasdieniniam gyvenimui antroje gyvenimo pusėje.

6  savaitės – 6 paskaitos- 6 nuotoliniai užsiėmimai ir pratybos

Mokymų pradžia: 2023-11-08, 19 val.  (trečiadienis)

 

Viso kurso kaina  –  150 Eur.

Kognityvinio ugdymo programa senjorams

Atrodo natūralu, kad pamirštame, kur paskutinį kartą padėjome raktus, kurioje vietoje baigėme skaityti knygą, kad negalime atsiminti vieno ar kito vardo, veido, pavadinimo, o su metais tai nutinka vis dažniau.  Mūsų smegenų veikla ir sveikata  su amžiumi keičiasi ir silpsta, tačiau tai nereiškia, kad nėra būdų, kaip išlaikyti protą sveikq ir aktyvų. Senėjimas nereiškia, kad  smegenų sveikata taip pat turi pablogėti. Tai tiesiog reiškia, kad turite geriau rūpintis savimi, savo sveikata ir kognityviniais gebėjimais.

6 savaičių kognityvinių įgūdžių ugdymo programa skirta vyresniems nei 65 m. senjorams, norintiems sužinoti ir išmokti išlaikyti savo protą imlų ir sveiką, sužinoti, kaip atsisveikinti su užmaršumu, dėmesingumo stoka, kitomis su amžiumi susijusiomis problemomis, o gyvenimui suteikti daugiau linksmumo, naujų įspūdžių ir patirties!

 

6  savaitės – 6  paskaitos- 6 nuotoliniai užsiėmimai ir pratybos

Mokymų pradžia2023-11-10  10 val.  (penktadienis)

Viso kurso kaina senjorams  –  60 Eur.

Svarbi informacija

Darbas vyks grupėse, ne daugiau 8-10 asm.

Užsiėmimai vyks kartą per savaitę nuotoliniu būdu (ZOOM)

Kiekvieną savaitę mokymų dalyvių lauks paskaita, pratybos ir užduotys.

Negalite dalyvauti- paskaitos ir užsiėmimo įrašas, užduotys bus pasiekiamos asmeninėje paskyroje tol kol mokotės ir net 3 mėn. mokymams pasibaigus.

Kiekvienas mokymo dalyvis taip pat turės galimybę viso mokymosi metu konsultuotis individualiai.

Norite registruotis ar turite klausimų- parašykite mums: info@kognityvinis.lt

arba spauskite mygtuką „Susisiekti” apačioje.